PMLS Tomasz Karman - biuro nieruchomości, sprzedaż luksusowych domów w Lublinie

Na sprzedaż luksusowy dom w Lublinie przy ulicy Jurajskiej - PMLS Tomasz Karman

LOKALIZACJA

Nieruchomość położona jest w jednym z najbardziej rozwijających się obszarów, cichej i zielonej części Lublina, wśród zabudowy rezydencyjnej – dobre sąsiedztwo, – piękne tereny spacerowe przy otulinie Kozłowieckiego Parku Krajobrazowego, ścieżki rowerowe.

Lokalizacja ta szczyci się wygodą i komfortem zamieszkania przy pełnej infrastrukturze: w okolicy, przedszkola, szkoły (podstawowe, gimnazja), apteka, sklepy, markety, poczta, centrum handlowe, kościół, zajezdnia autobusowa (Choiny) oraz ośrodki opieki zdrowotnej.

Bardzo szybki dojazd do skrzyżowania ul. Choiny/Zelwerowicza/Wojtasa. Wyjazd do obwodnicy S12/17 ok 7 km i dalej do centrum Lublina oddalonego o około 5 km (max 10 min autem).

Właścicielem prezentowanego ogłoszenia jest Property Management Leasing Services Sp. z o.o. (PMLS Sp. z o.o.) oraz podmioty powiązane kapitałowo. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych bez pisemnej zgody Property Management Leasing Services Sp. z o.o. (PMLS Sp. z o.o.) lub podmiotów powiązanych kapitałowo jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art.66§1 Kodeksu Cywilnego.

©2018 TNGS