PMLS Tomasz Karman - biuro nieruchomości, sprzedaż luksusowych domów w Lublinie

Na sprzedaż luksusowy dom w miejscowości Lipniak koło Lublina - PMLS Tomasz Karman

LOKALIZACJA

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość wraz z parkiem, położona na zachód od Lublina, blisko jego granic, w miejscowości Lipniak i należy do gminy Konopnica, województwo lubelskie, powiat lubelski. Usytuowana jest ok. 120 m od głównej drogi powiatowej nr 2226L, prowadzącej od Lublina w stronę Traktu Kazimierskiego.

Ogrodzona działka na planie wielokąta obejmuje ok. 2 ha gruntu, na którym znajduje się duży dom mieszkalny, mała architektura ogrodowa oraz otaczająca ją zieleń.

Od północy i zachodu nieruchomość sąsiaduje w dość dużej odległości z okolicznymi domami, charakteryzującymi się niską zabudową.
Od strony wschodniej i południowej przyległe działki nie są zamieszkałe, co nadaje charakter intymności i spokoju w opisywanym ogrodzie, pomimo jego dużej powierzchni.

Właścicielem prezentowanego ogłoszenia jest Property Management Leasing Services Sp. z o.o. (PMLS Sp. z o.o.) oraz podmioty powiązane kapitałowo. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych bez pisemnej zgody Property Management Leasing Services Sp. z o.o. (PMLS Sp. z o.o.) lub podmiotów powiązanych kapitałowo jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art.66§1 Kodeksu Cywilnego.

©2018 TNGS