PMLS Tomasz Karman - biuro nieruchomości, sprzedaż luksusowych domów w Lublinie

Na sprzedaż luksusowy dom w miejscowości Lipniak koło Lublina - PMLS Tomasz Karman

Luksusowy dom na sprzedaż

Budynek mieszkalny jednorodzinny, parterowy, niepodpiwniczony z poddaszem użytkowym. Obiekt wykonany w technologii tradycyjnej murowej. Na poziomie parteru od strony wejścia głównego znajduje się reprezentacyjny hol stanowiący połączenie komunikacyjne stref dziennej i nocnej, oraz pomieszczeń technicznych i gospodarczych.

W części dziennej od strony zachodniej budynku znajduje się w układzie otwartym aneks kuchenny z „wyspą" i stołem jadalnym oraz stałą zabudową AGD, pokój dzienny z częścią wypoczynkową, wydzielonymi strefami pracy i toaletą. Strefa dzienna z licznymi dużymi przeszkleniami dającymi otwarcie przestrzeni pokoju na taras i ogród znajdujący się od strony południowej.

W części północno-wschodniej znajduje się pomieszczenie garażu z pomieszczeniem pomocniczym. W skrzydle południowo-wschodnim znajdują się: sypialni z salonem łazienkowym, garderoby, pokój gościnny z łazienką, oraz reprezentacyjne i przestronne schody łączące poddasze z parterem. W środkowej części domu przy poziomym ciągu komunikacyjnym zlokalizowane są pralnia i kotłownia. Na poddaszu znajdują się trzy duże pomieszczenia wielofunkcyjne ze schowkami, oraz łazienka.

Dom o charakterze rezydencji z dużym zagospodarowanym terenem zielonym.

Kup luksusowy dom w miejscowości Lipniak koło Lublina - PMLS Tomasz Karman Kup luksusowy dom w miejscowości Lipniak koło Lublina - PMLS Tomasz Karman Kup luksusowy dom w miejscowości Lipniak koło Lublina - PMLS Tomasz Karman

Właścicielem prezentowanego ogłoszenia jest Property Management Leasing Services Sp. z o.o. (PMLS Sp. z o.o.) oraz podmioty powiązane kapitałowo. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych bez pisemnej zgody Property Management Leasing Services Sp. z o.o. (PMLS Sp. z o.o.) lub podmiotów powiązanych kapitałowo jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art.66§1 Kodeksu Cywilnego.

©2018 TNGS